Wypożyczanie podnośników

      Wypożyczanie podnośników

 

              Wypożyczanie podnośników to usługa, którą oferują firmy posiadające w swym składzie specjalistyczne samochody wyposażone w urządzenia dźwigowe. Klient ma możliwość indywidualnego ustalania okresu wypożyczenia.Wypożyczanie podnośników odbywa się na minimalny okres jednej godziny. Istnieje możliwość użyczenia sprzętu wraz z doświadczonym operatorem, który będzie czuwał nad bezpiecznym przebiegiem prac oraz zadba o szybkie i precyzyjne wykonanie zadania.

              Nie wszyscy klienci poznali sztukę obsługiwania specjalistycznych urządzeń dźwigowych, a często nie zatrudniają wykwalifikowanego personelu, ponieważ jest to drogie i nieopłacalne. Wypożyczanie podnośników najczęściej ma charakter jednorazowy, gdy zachodzi potrzeba przeprowadzenia prac porządkowych, mycia okien, konserwacji elewacji czy nawet odśnieżania dachów.

             Oferta firm świadczących usługę wynajmu podnośników jest bardzo szeroka. Obejmuje nie tylko podnośniki na stałe zamontowane na podwoziach samochodów dostawczych, ale także podnośniki stacjonarne ułatwiające prace przeładunkowe w magazynach i halach fabrycznych. Wypożyczanie podnośników wiąże się z dużo mniejszymi kosztami, aniżeli zakup urządzeń na własność. Serwis sprzętu i ubezpieczenie wliczone są w koszta wynajmu.