Wynajem podnośnika

      Wynajem podnośnika

 

              Pod pojęciem podnośnik, kryje się bardzo wiele znaczeń. Pierwsze, o czym możemy pomyśleć, to podnośniki zamocowane na podwoziach samochodów dostawczych, wyposażone w teleskopowe ramię, na którego końcu umieszczony jest kilkuosobowy kosz. Wynajem podnośnika takiego rodzaju, nie stanowi już dziś żadnego problemu ze względu na popularność tego sprzętu i szerokie zastosowanie.

             Istnieje również cała grupa podnośników stacjonarnych, które montuje się do podłogi. Są to w dużej mierze podnośniki rehabilitacyjne, służące osobom niepełnosprawnym, ułatwiające poruszanie i wykonywanie codziennych zajęć. Wynajem podnośnika stacjonarnego może także obejmować usługę wypożyczenia urządzenia, które stanowi pojazd samojezdny napędzany za pomocą energii elektrycznej.

             Mają one kształt platformy, którą można rozstawić na niewielkiej powierzchni. Na końcu ramienia umieszcza się kosz wykonany z aluminium lub stali, który może się obracać wokół własnej osi. Wynajem podnośnika odbywa się szybko i sprawnie. Każde urządzenie posiada certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia europejskie normy jakości. Podnośniki są regularnie serwisowane, dzięki czemu ryzyko usterek eliminuje się do minimum. Podnośniki można wynająć na okres kilku godzin, a nawet kilkudziesięciu dni.