Podnośniki nożycowe

      Podnośniki nożycowe

 

              Podnośniki nożycowe jak sama nazwa wskazuje służą do unoszenia ładunków i przenoszenia ich w określone przez nas miejsce. Wyróżnia się cały szereg podnośników i każdy z nich ma inne zastosowanie, w zależności od potrzeb klientów.Podnośniki nożycowe platformowe używa się przede wszystkim w pracach budowlanych. Są dużo lepszym rozwiązaniem niż windy i ich ceny są równocześnie mniejsze.

              Takie podnośniki nożycowe, których głównym elementem jest platforma, mogą mieć regulowaną wysokość czy tryb pracy. Ponadto dostępne są w różnych wariantach: oszybowane, z barierkami lub w wersji całkowicie podstawowej.Podnośniki nożycowe stacjonarne i stanowiskowe charakteryzują się funkcjonalnością, łatwością eksploatacji i ergonomią. Takie urządzenia wykorzystywane są przede wszystkim w przypadku potrzeby zrównania poziomów powierzchni np. wyładunkowej.

              Podnośniki nożycowe wzbogacane o możliwość uzupełniania o dodatkowe warianty czy elementy, stanowią najbardziej atrakcyjny dla zainteresowanych klientów produkt. Urządzenia dźwigowe mogą się także charakteryzować wielonożycowymi układami, które zmieniają wysokość podnoszenia. Takie kombinacje znacznie ułatwiają pracę w obrębie budowy, magazynów czy hal przeładunkowo – towarowych.