Podnośniki na gąsienicach

      Podnośniki na gąsienicach

 

              Podnośniki na gąsienicach to urządzenia dźwigowe przeznaczone do użytkowania na gruncie, gdzie poruszanie się samochodów osobowych jest w dużej mierze utrudnione. Dzięki systemowi gąsienic z łatwością pokonują każdy rodzaj powierzchni bez względu na to, czy nawierzchnia jest błotna czy podmokła. Podnośniki na gąsienicach wyposażone są w wysięgnik, którego długość uzależniona jest od życzenia klienta i celowości pracy do jakiej ma być użyty.

              Ramię wysięgnika na którego końcu może być umieszczony kosz, skonstruowane jest z wytrzymałego materiału jak np. aluminium. Pojazd zasilany jest za pomocą akumulatorów, które pobierają nieznaczne ilości energii, dlatego znane są z ekonomii użytkowania, co stanowi niewątpliwy atut. Mimo generalnej łatwości  obsługi i eksploatacji urządzenia, niewprawni użytkownicy mogą mieć problemy podczas manewrowania pojazdem.

              Istnieje możliwość wynajmu sprzętu dźwigowego wraz z doświadczonymi operatorami, którzy przetransportują podnośniki na gąsienicach we wskazane przez klienta miejsce, skąd już samodzielnie będzie mógł nimi sterować. Pojazd nie zostawia śladów na powierzchni, ponieważ gąsienice wykonane są ze specjalnego tworzywa. Rzetelne firmy wynajmują tylko sprawdzone i serwisowane urządzenia, bezawaryjne i ubezpieczone na każdą ewentualność.